0

OGRODZENIA GABIONOWE

OGRODZENIA GABIONOWE

....................

W nowoczesnym budownictwie i współcześnie komponowanej przestrzeni przydomowych posesji stawia się głównie na minimalizm oraz naturalizm. Proponowane przez nas ogrodzenia gabionowe doskonale wpisują się w ten nurt – nurt myślenia ekologicznego i wykorzystania naturalnych elementów, które w wielu przypadkach sprawdzają się znacznie lepiej niż syntetyczne odpowiedniki.

Oferowane ogrodzenie gabionowe w kilku wariantach, jakie u nas znajdziesz, to inaczej kosze gabionowe, wypełnione kamieniem – naturalnym lub syntetycznym, ale w pełni imitującym występujące w przyrodzie odpowiedniki. Kształtem przypominają one przezroczystą klatkę, wykonaną z solidnej stali ocynkowanej, którą uzupełnia się w środku konkretnym materiałem.

Najlepsze wypełnienie ogrodzenia gabionowego

Ogrodzenie gabionowe najlepiej jest wypełnić naturalnym kruszywem ze względu na jego specyficzne właściwości. Zamówione u nas kosze gabionowe możesz dowolnie uzupełnić jedną z propozycji, wśród których znalazły się: kora kamienna, wapień i grys. Każdy z proponowanych kruszców prezentuje się w odmienny sposób ze względu na różną kolorystykę, strukturę, kształt, wielkość czy atmosferę, jaką nadaje. Dzięki tej różnorodności masz możliwość dokładnego dopasowania stylistycznego ogrodzenia do reszty posiadłości. Kamień naturalny nie ma sobie równych, dlatego wykorzystanie go jako elementu ogrodzeń gabionowych nie powinno dziwić. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, niezwykle trwały i twardy, pozwalający na przygotowanie bardzo zwartej, stabilnej konstrukcji. Co więcej, nie wpływają na niego również warunki atmosferyczne, dlatego ogrodzenie gabionowe prezentuje się nienagannie niezależnie od upływającego czasu.

Szerokie zastosowanie ogrodzenia gabionowego

Chociaż najczęściej gabiony wykorzystywane są jako niepowtarzalne ogrodzenie, ich uniwersalna struktura oraz wytrzymałość pozwalają na znacznie szersze zastosowanie. Odpowiednio przygotowane sprawdzą się jako murki oporowe, elementy małej architektury ogrodowej, a nawet jako słupki stabilizujące. Z ich pomocą można wznosić w zasadzie dowolne konstrukcje oraz zabudowywać przestrzeń ogrodu czy posesji w bardzo pomysłowy sposób. Niezależnie od projektu, w każdym przypadku gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i najlepszej klasy materiały, zarówno jeśli chodzi o wypełnienie koszy gabionowych, jak i o same kosze.

Dlaczego warto wybrać nasze ogrodzenia gabionowe?

Zamawianie u producenta koszy gabionowych z wypełnieniem to propozycja skierowana dla każdego inwestora, który szuka rozwiązania minimalistycznego, prostego w montażu, niekłopotliwego, niewymagającego konserwacji ani uwagi. Jednak w przypadku ogrodzenia gabionowego możesz liczyć na znacznie więcej korzyści. Kamień naturalny, jako główny element ogrodzenia, doskonale się prezentuje, a jednocześnie pozwala stworzyć barierę przed spojrzeniami przechodniów czy sąsiadów, a nawet izolację od hałasów dobiegających z zewnątrz. Wśród nowoczesnych ogrodzeń to właśnie proponowane przez nas rozwiązanie cieszy się już od kilku lat zdecydowanie największym zainteresowaniem.


© Copyright 2016 | Polityka prywatności
Wlaściciel sklepu: graniton.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt ze sklepem

Skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie.