0

KAMIEŃ DO GABIONÓW

KAMIEŃ DO GABIONÓW

..................

Ogrodzenia gabionowe, inaczej nazywane po prostu gabionami, to dzisiaj jedne z najchętniej wybieranych rodzajów zabezpieczenia posesji. Cechuje je niezwykła wytrzymałość i uniwersalna stylistyka, pozwalająca dopasować ogrodzenie do dowolnie wykończonej posesji czy budynku.

Aby całe założenie było odpowiednio estetyczne i wyróżniało się spośród innych, konieczne jest znalezienie odpowiedniego wypełnienia ogrodzenia gabionowego. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie najciekawsze propozycje, niezmiennie w atrakcyjnych cenach.

Naturalne wypełnienie koszy gabionowych

W naszej firmie na pierwszym miejscu stawiamy naturę, dlatego zdecydowana większość naszych propozycji do gabionów, to kamień naturalny lub syntetyczny, który w każdym względzie nawiązuje do występujących w przyrodzie odpowiedników. Jako wypełnienia gabionów oferujemy gnejs, znany również jako kora kamienna, znacznie cięższa od swojego drewnianej alternatywy, ale jednocześnie bardzo praktyczna ze względu na brak konieczności impregnacji. Kora kamienna ma nieregularne kształty i wyglądem przypomina tę pochodzącą z drzew, jednak jest znacznie trwalsza i odporniejsza na zmienne warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdziesz również grys serpentynit o niepowtarzalnej, zielonkawej barwie oraz unikalnym kształcie i strukturze. Można go z łatwością ułożyć w koszach, tworząc szczelną i elegancką ścianę. Na naszą ofertę składa się też jasny kamień wapienny, wybierany do koszy gabionowych ze względu na niepowtarzalny urok oraz przydawanie atmosfery ciepła.

Dlaczego do koszy gabionowych warto wybrać kamienie naturalne?

Kamienie naturalne są szczególnie chętnie wybieraną opcją do nowoczesnego ogrodzenia gabionowego przynajmniej z kilku względów. Przede wszystkim kamień pochodzenia naturalnego jest twardy, a przez to odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowanie, ale również na pogodę – niskie i wysokie temperatury, duże zawilgocenie, mróz czy wiatr, przez co prezentuje się doskonale niezależnie od okoliczności czy czasu. Tak wykonane ogrodzenie doskonale wygląda, świetnie wpasowując się w trendy ekologicznego myślenia o budownictwie i zagospodarowaniu przestrzeni. Co więcej, kosze gabionowe, wypełnione naturalnymi kamieniami, sprawdzają się jako zapora dźwiękowa przed hałasami napływającymi z zewnątrz oraz jako zabezpieczenie przed ciekawskimi spojrzeniami. Z tego powodu zapewniają komfort i pełną swobodę poruszania się po własnej posesji.


© Copyright 2016 | Polityka prywatności
Wlaściciel sklepu: graniton.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt ze sklepem

Skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie.