0

O firmie

Ulokowana w Trójmieście (Gdańsk) firma GRANITON jest bezpośrednim importerem i dostawcą wysokiej jakości wyrobów z kamienia naturalnego (granit, marmur, trawertyn, łupek, piaskowiec, wapień, kwarcyt).

GRANITON jest jedną z czołowych polskich firm importujących kamień naturalny (granit, marmur, trawertyn, łupek, piaskowiec, wapień, kwarcyt) w konkurencyjnych cenach. Kamień naturalny importujemy z różnych stron świata głównie z Indii, Turcji, Włoch, Hiszpanii i Chin (granit chiński), który zróżnicowany jest pod względem kolorystyki i rodzaju wykończenia.

Oferujemy wysokiej jakości gotowe wyroby takie jak : płytki granitowe, marmurowe, trawertynowe, wapienne, płytki z piaskowca czy z łupka, panele kamienne i mozaiki. Pod wymiar wykonujemy parapety, schody, blaty, kominki oraz indywidualne projekty wg potrzeb klienta. W naszej szerokiej ofercie są także kamienie do ogrodu jak: kostka granitowa, otoczaki, grysy, schody blokowe, palisady, krawężniki ogrodzenia i kosze gabionowe.

Stale śledzimy rynki i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami dlatego jesteśmy w stanie zaproponować klientowi najlepsze rozwiązania. Ciągle poszerzamy ofertę produktową a większość materiałów jest dostępna od ręki dla naszych klientów. Dla naszych klientów oferujemy także profesjonalny montaż zamówionych produktów gdyż wiemy jak ważny jest poprawny montaż aby wydobyć z kamienia jego piękno i cieszyć się na lata z jego posiadania.


© Copyright 2016 | Polityka prywatności
Wlaściciel sklepu: graniton.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt ze sklepem

Skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie.