0

STOPIEŃ GRANITOWY COFFE ROCK G664 150X33X3 CM PŁOMIENIOWANY

ocenaocenaocenaocenaocena
Cena brutto za sztukę 245,00 PLN
Podstawowe
Grubość [mm]:30
Powierzchnia:Płomieniowana
Długość [cm]:150
Szerokość [cm]:33
Waga opakowania [kg]:40
Miejsce stosowania:Wewnątrz/na zewnątrz
Zastosowanie:podłogi, ściany, schody, parapety, blaty, elewacje, łazienki, kominki, ogrodzenia
Inne nazwy:G664
Dostawa: Cennik dostaw
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 196,80 PLN (przedpłata)
Cena brutto za całość 245,00 PLN
Opis produktu

Stopień granitowy Coffe Rock G664 Brąz Królewski o wymiarach 150/33/3 cm w wykończeniu płomieniowanym to solidny i stylowy element, który dodaje elegancji oraz trwałości do różnorodnych projektów architektonicznych. Wykonany z wysokiej jakości granitu, ten stopień charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz charakterystycznym wyglądem kamienia.

Wykończenie płomieniowane nadaje stopniowi nie tylko naturalną teksturę, ale także doskonałą przyczepność, co jest szczególnie istotne w przypadku zastosowań zewnętrznych, jak tarasy czy schody. Dzięki temu, stopień ten zachowuje swój urok i funkcjonalność przez wiele lat.

Dzięki swojemu wyjątkowemu wyglądowi oraz trwałości, stopień granitowy Coffe Rock G664 Brąz Królewski w wykończeniu płomieniowanym będzie stanowił nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny element każdej przestrzeni, dodając jej charakteru i uroku.

GRANIT ze względu na naturalne właściwości jest bardzo trwały, odpornym na zarysowania i mrozoodporny - stawia ten materiał jako wzór przy wykańczaniu różnych powierzchni. Granit może być stosowany wewnątrz budynku na podłogach, ścianach, schodach, blatach jak i na zewnątrz na elewacjach, ogrodzeniach, tarasach (tutaj wymagana powierzchnia antypoślizgowa - płomieniowana). Zastosowanie granitu jest ogromne można go stosować w każdym pomieszczeniu np. : kuchni, łazience, salonie, przedpokoju, korytarzu, holu zarówno w domu jednorodzinnym jak i w budynku o dużym natężeniu ruchu pieszego jak budynki wielorodzinne, hotele, restauracje, biurowce, parki nauki, muzea, parki rozrywki, teatry itp.

Dodatkowym atutem kamieni naturalnych jakiego nie posiadają podobne produkty do wykańczania powierzchni (płytki ceramiczne, terakota itp.) jest akumulacja ciepła i jego przewodność w 100% co przy zastosowaniu kamienia naturalnego na ogrzewanie podłogowe lub ściany jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

W naszej ofercie oprócz  płytek granitowych posiadamy także płytki marmurowe, trawertynowe, płytki z łupka, kwarcytu, wapienia w różnych kolorach i różnym wykończeniu powierzchni. U nas mogą Państwo do wybranych płytek dobrać kamień na schody, parapety, kominek lub blat do kuchni czy łazienki. Wiemy, że zakup kamienia to nie wszystko a ważne jest także jego prawidłowe zamontowanie dlatego naszym klientom oferujemy nasz profesjonalny montaż co sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa i bardzo konkurencyjna na rynku. Profesjonalnie montujemy nie tylko płytki kamienne ale także blaty kuchenne i łazienkowe, schody, parapety, które docinane i obrabiane są pod wymiar i gusta klienta. Bardzo zachęcamy do odwiedzenia zakładki REALIZACJE gdzie mogą Państwo zobaczyć i poszukać inspiracji do swych realizacji.

Rodzaje wykończenia powierzchni granitowych:

POWIERZCHNIA POLEROWANA

TECHNOLOGIA: Polerowanie odbywa się mechanicznie za pomocą szeregu ściernic pod strumieniem wodnym.

EFEKT: Kamień otrzymuje lustrzaną powierzchnię z wysokim połyskiem a kolor jest wzmocniony.

ZASTOSOWANIE:
Stosowany wewnątrz i na zewnątrz.

POWIERZCHNIA PŁOMIENIOWANA

TECHNOLOGIA: Powierzchnię uzyskuję się w wyniku poddawania powierzchni kamienia działaniu płomienia przy użyciu palników termicznych.

EFEKT: Kamień uzyskuje szorstką powierzchnię i wysoki stopień
antypoślizgowości.

ZASTOSOWANIE:
Stosowany na zewnątrz.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

© Copyright 2016 | Polityka prywatności
Wlaściciel sklepu: graniton.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt ze sklepem

Skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie.