0

Płytki Trawertynowe Ivory Light 61x30,5x1cm Naturalne

ocenaocenaocenaocenaocena
Cena brutto za m2 189,00 PLN
Cena brutto za opakowanie 211,68 PLN
Ilość m2 w opakowaniu: 1.12
Ilość szt. w opakowaniu: 6
Podstawowe
Grubość [mm]:10
Powierzchnia:Naturalna
Szerokość [cm]:30, 5
Długość [cm]:61
Waga opakowania [kg]:33
Miejsce stosowania:Wewnątrz/na zewnątrz
Zastosowanie:podłogi, ściany, schody, łazienki, kominki
Dostawa: Cennik dostaw
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 196,80 PLN (przedpłata)
Ilość opakowań
m2
szt.
Cena brutto za całość 211,68 PLN
Opis produktu

Płytki trawertynowe występują najczęściej w wykończeniu szlifowanym tj. matowym co najbardziej oddaje urok i piękno kamienia naturalnego. Faktura szlifowana daję gładką matową powierzchnię a podczas użytkowania jest bardzo praktyczna w utrzymaniu czystości co bardzo doceniają użytkownicy.

TRAWERTYN ze względu na naturalne właściwości jest bardzo trwały, klasycznym rozwiązaniem i stawia ten materiał jako wzór przy wykańczaniu różnych powierzchni. Charakterystyczną cechą trawertynu są jego naturalne perforacje (dziury), które przy stosowaniu go do wykańczania powierzchni mogą być wypełniane szpachlą lub żywicą. Trawertyn może być stosowany wewnątrz budynku na podłogach, ścianach, schodach lecz ze względu na swe właściwości nie stosujemy trawertynu na zewnątrz. Zastosowanie trawertynu jest ogromne można go stosować w każdym pomieszczeniu np. : kuchni, łazience, salonie, przedpokoju, korytarzu, holu zarówno w domu jednorodzinnym jak i w budynku o dużym natężeniu ruchu pieszego jak budynki wielorodzinne, hotele, restauracje, biurowce, parki nauki, muzea, parki rozrywki, teatry itp.

Dodatkowym atutem kamieni naturalnych jakiego nie posiadają podobne produkty do wykańczania powierzchni (płytki ceramiczne, terakota itp.) jest akumulacja ciepła i jego przewodność w 100% co przy zastosowaniu kamienia naturalnego na ogrzewanie podłogowe lub ściany jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

W naszej ofercie oprócz  płytek trawertynowych posiadamy także płytki granitowe, marmurowe, płytki z łupka, kwarcytu, wapienia, piaskowca w różnych kolorach i różnym wykończeniu powierzchni. U nas mogą Państwo do wybranych płytek dobrać kamień na schody, parapety, kominek lub blat do kuchni czy łazienki. Wiemy, że zakup kamienia to nie wszystko a ważne jest także jego prawidłowe zamontowanie dlatego naszym klientom oferujemy nasz profesjonalny montaż co sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa i bardzo konkurencyjna na rynku. Profesjonalnie montujemy nie tylko płytki kamienne ale także blaty kuchenne i łazienkowe, schody, parapety, które docinane i obrabiane są pod wymiar i gusta klienta. Bardzo zachęcamy do odwiedzenia zakładki REALIZACJE gdzie mogą Państwo zobaczyć i poszukać inspiracji do swych realizacji.

Rodzaje wykończenia powierzchni płytek trawertynowych:        

POWIERZCHNIA SZLIFOWANA

TECHNOLOGIA: Szlifowanie kamienia odbywa się za pomocą szeregu ściernic i przy nawilżeniu wodą.

EFEKT: Kamień uzyskuje matowa i równa powierzchnię bez widocznych rowków.

ZASTOSOWANIE: Stosowany wewnątrz i na zewnątrz

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

© Copyright 2016 | Polityka prywatności
Wlaściciel sklepu: graniton.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt ze sklepem

Skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie.