0

Płytki Marmurowe Emelas 60x60x1,2cm Szczotkowane

ocenaocenaocenaocenaocena
Cena brutto za m2 300,00 PLN
Cena brutto za opakowanie 108,00 PLN
Ilość m2 w opakowaniu: 0.36
Ilość szt. w opakowaniu: 1
Podstawowe
Grubość [mm]:12
Powierzchnia:Szczotkowana
Szerokość [cm]:60
Długość [cm]:60
Waga opakowania [kg]:15
Miejsce stosowania:wewnątrz
Zastosowanie:podłogi, ściany, schody, parapety, blaty, łazienki, kominki
Dostawa: Cennik dostaw
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 196,80 PLN (przedpłata)
Ilość opakowań
m2
szt.
Cena brutto za całość 108,00 PLN
Opis produktu

Płytki marmurowe w wykończeniu polerowanym najbardziej oddają urok i piękno kamienia naturalnego. Faktura polerowana daję gładką (lustrzaną) powierzchnię a podczas użytkowania jest bardzo praktyczna w utrzymaniu czystości co bardzo doceniają użytkownicy.

MARMUR ze względu na naturalne właściwości jest bardzo trwały, klasycznym rozwiązaniem i stawia ten materiał jako wzór przy wykańczaniu różnych powierzchni. Marmur może być stosowany wewnątrz budynku na podłogach, ścianach, schodach, blatach łazienkowych lecz ze względu na swe właściwości nie stosujemy marmuru na zewnątrz. Zastosowanie marmuru jest ogromne można go stosować w każdym pomieszczeniu np. : kuchni, łazience, salonie, przedpokoju, korytarzu, holu zarówno w domu jednorodzinnym jak i w budynku o dużym natężeniu ruchu pieszego (tutaj wymagana jest powierzchnia szlifowana lub satyna) jak budynki wielorodzinne, hotele, restauracje, biurowce, parki nauki, muzea, parki rozrywki, teatry itp.

Dodatkowym atutem kamieni naturalnych jakiego nie posiadają podobne produkty do wykańczania powierzchni (płytki ceramiczne, terakota itp.) jest akumulacja ciepła i jego przewodność w 100% co przy zastosowaniu kamienia naturalnego na ogrzewanie podłogowe lub ściany jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

W naszej ofercie oprócz  płytek marmurowych posiadamy także płytki granitowe, trawertynowe, płytki z łupka, kwarcytu, wapienia, piaskowca w różnych kolorach i różnym wykończeniu powierzchni. U nas mogą Państwo do wybranych płytek dobrać kamień na schody, parapety, kominek lub blat do kuchni czy łazienki. Wiemy, że zakup kamienia to nie wszystko a ważne jest także jego prawidłowe zamontowanie dlatego naszym klientom oferujemy nasz profesjonalny montaż co sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa i bardzo konkurencyjna na rynku. Profesjonalnie montujemy nie tylko płytki kamienne ale także blaty kuchenne i łazienkowe, schody, parapety, które docinane i obrabiane są pod wymiar i gusta klienta. Bardzo zachęcamy do odwiedzenia zakładki REALIZACJE gdzie mogą Państwo zobaczyć i poszukać inspiracji do swych realizacji.

Rodzaje wykończenia powierzchni płytek marmurowych:

POWIERZCHNIA POLEROWANA

TECHNOLOGIA: Polerowanie odbywa się mechanicznie za pomocą szeregu ściernic pod strumieniem wodnym.

EFEKT: Kamień otrzymuje lustrzaną powierzchnię z wysokim połyskiem a kolor jest wzmocniony.

ZASTOSOWANIE: Stosowany wewnątrz i na zewnątrz.

POWIERZCHNIA SZCZOTKOWANA

TECHNOLOGIA: Płytki po wypłomieniowaniu poddawane są dodatkowej obróbce mechanicznej - szczotkowanie.

EFEKT: Kamień uzyskuje chropowatą (antyczną) powierzchnię i antypoślizgowe wykończenie. Jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości.

ZASTOSOWANIE: Stosowany wewnątrz i na zewnątrz.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

© Copyright 2016 | Polityka prywatności
Wlaściciel sklepu: graniton.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt ze sklepem

Skontaktujemy się w najbliższym możliwym czasie.